نرم افزار وآموزش تحت اکسس و اکسل
0.00 (0 امتیاز)

1- وبسایت زندگی دیجیتال محلی برای ارائه فایل و آموزش و نرم افزار در حوزه فن آوری و اطلاعات است و در حال حاضر محصول فیزیکی برای عرضه در سایت وجود ندارد . بنابراین هیچ گونه هزینه اضافی مشمول خریداران محترم نخواهد شد . از جمله هزینه پست و مالیات و غیره

2- تمامی محصولات به صورت دانلودی می باشد و بلافاصله بعد از خرید ، کاربر می تواند لینک دانلود فایل خریداری شده را در منوی بالا و قسمت فایلهای من مشاهده و دانلود نماید.

4- فایلها معمولا دارای محدودیت 5 بار دانلود در 5 روز هستند و بعد از آن لینکهای دانلود منقضی می شود و بدیهی است عدم دانلود در در فرصت یاد شده سهل انگاری خریدار تلقی شده و از سوی وبسایت مسئولیتی پذسرفته نیست . اما اگر چنین اتفاقی افتاد می توانید از قسمت پشتیبانی اقدام به ارسال تیکت نموده و مشکل خود رابیان نمائید و حتما در تیکت مربوطه به شماره فاکتور خود اشاره نمائید.

5- ضمانت بازپرداخت وجه در این وبسایت هم برقرار است و شما می توانید اگر چنانچه بعد از گذشت 7 روز از خرید خود راضی نبودید . درخواست عودت وجه خود را نمائید .

توضیح : به دلیل فیزیکی نبودن محصولات ، ذکر دلیل عدم رضایت از محصول در هنگام درخواست بازپرداخت وجه الزامی می باشد .

6- پشتیبانی از محصولات همانطور که در قسمت پرسشهای متداول قید شده برای هر محصول کمی متفاوت است ولی تمامی محصولات در کلیات پشتیبانی مشترک هستند و آن هم استفاده از تیکت است . ( استفاده از منوی پشتیبای بالای سایت)

7- محصولات رایگان دارای پشتیبانی نمی باشند.

8- قیمت محصولات رایگان با 0 تومان مشخص شده است.

مطالعه پرسشهای متداول می تواند بسیاری از پرسشهای شما را پاسخ دهد.

امتیاز

بیان ساده و روان
کاربردی بودن مطلب

نظر کاربران

برای نظر وارد شوید